مدل‌ های جدید و به روز آینه دکوراتیو پلکسی

در دنیای علم و تکنولوژی و هنر هر وسیله‌ای می‌تواند دارای جایگزین باشد. حتی آینه! امروز در دکوراسیون خانه‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها آینه دکوراتیو پلکسی، جایگزین آینه شیشه‌ای شده‌ است. دلیل جایگزین‌ ‌شدن آینه‌های دکوراتیو پلکسی نیز به دلیل مزایایی است که به همراه دارند. در ادامه قصد داریم مطلبی مفید و کاربردی در مورد آینه پلکسی دکوراتیو ارائه دهیم.

آینه دکوراتیو پلکسی و هزاران تنوع!


آینه پلکسی نوعی ماده پلیمری (پلاستیکی) است که کاربرد بسیاری دارد. یکی از کاربردهای این آینه بهره‌مندی از آن به‌ عنوان آینه دکوراتیو است. آینه پلکسی را می‌توان در اشکال و اندازه‌های مختلف برش داد و به‌ عنوان “آینه دکوراتیو پلکسی” استفاده کرد.

مزایای استفاده از آینه های دکوراتیو پلکسی


اما چه دلایلی باعث جایگزین‌ شدن آینه شیشه‌ای با آینه پلکسی دکوراتیو شده‌است؟ با بررسی مزایای آینه پلکسی می‌توان به این مهم پی برد:

انواع آینه های دکوراتیو پلکسی


در ادامه به بررسی چندین مدل از آینه‌های پلکسی می‌پردازیم تا بیشتر با آنها آشنایی پیدا کنید.

چنانچه قصد شما از خرید آینه‌های پلکسی، ایجاد تغییرات چشمگیر در فضای خانه و یا محیط کار است، توصیه می‌کنیم به بخش آینه‌های نقاشی شده و مدل‌ های آینه دکوراتیو در همین سایت نیز سری بزنید. گروه هنری هانه از سری مجموعه‌های فعال و نامی در زمینه‌ طراحی و عرضه‌ آینه‌های نقاشی شده سفارشی است.

آینه پلکسی گرد با قاب آفتابی شکل

آینه پلکسی گرد با قاب آفتابی
آینه پلکسی گرد با قاب آفتابی

ایجاد جلوه‌ای زیبا و چشمگیر در فضای خانه و یا محیط کار به‌ راحتی با استفاده از یک عدد آینه پلکسی گرد امکان‌پذیر است. حال اگر قاب‌ آینه گرد آفتابی شکل باشد، ظاهر برجسته‌تری خواهد داشت. آینه پلکسی دکوراتیو گرد با قاب آفتابی شکل همان خورشیدی است که در محیط داخل خانه می‌تابد. امکان نصب چنین آینه‌ای در قسمت‌های مختلف خانه وجود دارد.

آینه پلکسی گرد با قاب مدرن

آینه پلکسی گرد با قاب مدرن
آینه پلکسی گرد با قاب مدرن

برای فضاهای مدرن باید از آینه‌هایی با قاب‌های مدرن بهره ببرید. طراحی قاب‌های مدرن به‌ راحتی با استفاده از آینه‌های پلکسی فراهم می‌شود. به همین منظور گفته می‌شود که هیچ محدودیتی در زمینه‌ طراحی و ساخت آینه‌های دکوراتیو پلکسی وجود ندارد. آینه پلکسی گرد با قاب مدرن را می‌توان در قسمتی از خانه نصب کنید که اشیای مدرن دیگری قرار داده‌اید.

آینه مستطیلی عمودی با قاب مارپیچی

آینه مستطیلی عمودی با قاب مارپیچی
آینه مستطیلی عمودی با قاب مارپیچی

ورودی هر خانه‌ای بهتر است که به یک یا چند عدد آینه مانند آینه دیواری مجهز باشد. دکوراسیون خانه را باید از ابتدایی‌ترین قسمت خانه، یعنی ورودی و یا راهروها شروع کنید. خرید یک عدد آینه پلکسی مستطیلی شکل می‌تواند همان آینه‌ای باشد که مناسب ورودی خانه‌تان است. اگر آینه مستطیلی شکل قاب زیبایی داشته باشد، برای مثال مارپیچی شکل باشد، جلوه‌ برجسته‌تری خواهد داشت.

آینه پلکسی گرد با قاب نگین‌ دار

آینه پلکسی گرد با قاب نگین‌دار
آینه پلکسی گرد با قاب نگین‌دار

برای آنکه بتوانید آینه‌های دکوراتیو پلکسی گرد با قاب نگین‌دار را در فضای خانه‌تان نصب کنید، باید دکوراسیون مناسب با آن را داشته باشید. وجود قاب نگین‌دار درخشش آینه را افزایش می‌دهد و به دنبال آن زیبایی آینه بیشتر به چشم می‌خورد. بنابراین دکوراسیون محل مورد نظر بایستی تلفیقی از مدرنیته و اشیای کلاسیک باشد تا با فضا همخوانی داشته باشد.

آینه پلکسی مستطیلی با قاب بافته‌ شده

آینه پلکسی مستطیلی با قاب بافته‌شده
آینه پلکسی مستطیلی با قاب بافته‌شده

آینه پلکسی دکوراتیو مستطیلی در قاب‌های متنوعی قابل خریداری است. هر شخص می‌تواند با توجه‌ به دکوراسیون منزل و یا محل انتخابی‌اش در صدد خرید آینه پلکسی با قاب دلخواهش برآید. آینه پلکسی مستطیلی با قاب بافته‌ شده یکی از مدل‌هایی است که می‌توانید مد نظرتان داشته باشید.

آینه پلکسی گرد با قاب آینه‌ های دایره‌ ای کوچک

آینه پلکسی گرد با قاب آینه‌های دایره‌ای
آینه پلکسی گرد با قاب آینه‌های دایره‌ای

اشکال هندسی نیز مانند رنگ‌ها و صداها حس‌های متفاوتی در انسان ایجاد می‌کنند. بهترین شکل هندسی که با روح و روان انسان سازگاری دارد، دایره است. از این‌رو افرادی که به فنگ‌شویی اعتقاد دارند، بهتر است از آینه‌های دایره‌ای بهره ببرند. حال اگر این آینه پلکسی دکوراتیو گرد دارای قابی باشد که ده‌ها آینه‌ی دایره‌ای کوچک به آن وصل شده باشد، عملکرد بهتری در این زمینه خواهد داشت.

آینه پلکسی دکوراتیو با قابی به سبک معاصر

آینه پلکسی دکوراتیو با قابی به سبک معاصر
آینه پلکسی دکوراتیو با قابی به سبک معاصر

از آنجایی ‌که آینه پلکسی انعطاف و دوام بالایی دارد، می‌توان طرح‌های شگفت‌انگیزی بر روی آن ایجاد کرد. امروزه در زمینه‌ طراحی آینه پلکسی دکوراتیو مستطیلی با قاب‌های معاصر هیچ محدودیتی وجود ندارد. از این‌رو شما می‌توانید طراح آینه‌های خودتان باشید! امکان سفارش آینه پلکسی در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف امکان‌پذیر است.

البته باید فروشگاه مناسبی را به جهت خرید آن انتخاب کنید. چنانچه در مورد خرید آینه‌های پلکسی مردد هستید، می‌توانید به خرید آینه‌های واقعی و شیشه‌ای فکر کنید! در نوار بالایی سایت می‌توانید وارد فروشگاه هانه شده و از خلاقیت هنرمندانه گروه هنری هانه لذت ببرید.

آینه پلکسی مستطیلی ساده

آینه پلکسی مستطیلی ساده
آینه پلکسی مستطیلی ساده

برخی از افراد که دید متفاوت‌تری نسبت به دکوراسیون خانه دارند، سبک‌های ساده و شیک را ترجیح می‌دهند. آنها حتی در مورد خرید آینه پلکسی نیز وسواس دارند! انتخاب آینه پلکسی دکوراتیو مستطیلی ساده می‌تواند همان انتخابی باشد که با سایر مبلمان شما هماهنگی دارد. چنین آینه‌ای، خود جلب‌ توجه نمی‌کند، اما سطح زیبایی دکوراسیون خانه را افزایش می‌دهد. به‌ عبارتی عملکرد آینه پلکسی دکوراتیو مستطیلی به‌ عنوان یک شیء دکوری، در تلفیق با سایر مبلمان و اشیای دکوری به چشم خواهد آمد.

آینه پلکسی مستطیلی عریض

آینه پلکسی مستطیلی عریض
آینه پلکسی مستطیلی عریض

آینه مستطیلی عریض به میزان بالایی انعکاس نور را در محیط افزایش می‌دهد. حال اگر آن آینه به سبک مدرن و معاصر طراحی شده باشد، حس مینیمالیستی جالبی در فضا ایجاد می‌کند.

امروزه طراحانی که در زمینه‌ طراحی دکوراسیون خانه فعالیت دارند، بر این باورند که وجود آینه در دکوراسیون منزل، محل کار و یا رستوران جذابیت سایر بخش‌های آن محل را به‌ شدت افزایش می‌دهد. همین موضوع در مورد آینه‌های نقاشی شده نیز صادق است. خرید آینه‌های نقاشی شده به‌ صورت سفارشی نیز می‌تواند تغییرات بمب مانندی در فضای مورد نظرتان ایجاد کند. امکان خرید آینه‌های نقاشی در همین سایت و به‌ صورت سفارشی فراهم است.

آینه پازلی پلکسی به شکل اسب تک‌شاخ

آینه پازلی پلکسی به شکل اسب تک‌شاخ
آینه پازلی پلکسی به شکل اسب تک‌شاخ

برخی از اوقات بهره‌مندی از اشیای دکوری اسطوره‌ای، مانند آینه پازلی پلکسی که به شکل تک‌شاخ است، می‌تواند فضا را از یکنواختی آزاردهنده‌ای که بر آن حاکم است، نجات دهد. البته می‌توانید از سایر طرح‌ها مانند شکل گل، پروانه، انسان نیرومند و … نیز استفاده کنید. امکان خرید آینه‌های پلکسی و آینه های پازلی با طرح‌های خاص، هم به‌ صورت برش داده شده و هم به‌ صورت یکپارچه وجود دارد.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها