جدیدترین مدل‌ های آینه دکوراتیو کاشی را بشناسید!

آینه دکوراتیو کاشی جزو برجسته‌ترین سبک‌هایی است که امروزه برای تزئین دیوارهای خالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرا که آینه‌های دکوراتیو کاشی جزو سبک‌های خنثی به‌ شمار می‌آیند و با انواع دکوراسیون‌ها مطابقت دارند. آینه دکوری کاشی انواع مختلفی داشته و در رنگ‌های متنوع قابل تهیه است. در ادامه قصد داریم به بررسی جدیدترین مدل‌های آینه‌های دکوراتیو کاشی بپردازیم.

چنانچه پس از بررسی مدل‌های آینه‌های کاشی دکوراتیو، به طرح دلخواه خود دست نیافتید، می‌توانید به سفارش آینه‌های چوبی نقاشی‌شده نیز فکر کنید. گروه هنری هانه مدتی است که به‌ صورت حرفه‌ای به طراحی و تهیه‌ آینه‌های چوبی نقاشی می‌پردازد. امکان خرید آینه‌های چوبی نقاشی‌شده به‌ صورت سفارشی برای شما امکان‌پذیر است.

آینه دکوراتیو کاشی و نگاهی اساسی تر!


برخی از اوقات تزئین فضاها و اتاق‌های کوچک به کمک آینه‌های دکوراتیو می‌تواند بسیار مشکل باشد. چرا که برای تزئین چنین فضاهایی نمی‌توان از آینه‌های دکوراتیو که اغلب در اندازه‌های بزرگ تهیه می‌شوند، استفاده نمود.

خوشبختانه می‌توان با تهیه‌ چند عدد آینه دکوراتیو کاشی در ابعاد کوچک، به‌ سادگی چنین مشکلی را حل کرده و به‌ راحتی دکوراسیون اتاق کوچکتان را تغییر دهید.

مزایای آینه دکوری کاشی


مزیت آینه دکوری کاشی از نظر افراد مختلف، متفاوت است. اما در حالت کلی مزایای آینه دکوراتیو کاشی به این شرح است:

انواع آینه های دکوراتیو کاشی


در ادامه می خواهیم به انواع مختلف آینه‌های دکوراتیو کاشی بپردازیم، پس با ما همراه باشید:

آینه دکوری کاشی پلکسی

آینه دکوری کاشی پلکسی
آینه دکوری کاشی پلکسی

از آینه‌های مشبک به‌ عنوان آینه دکوراتیو کاشی یاد می‌شود. حال اگر آینه‌های مشبک بهم‌ پیوسته بوده و درون یک قاب قرار بگیرند، زیبایی آن خیره‌ کننده‌تر خواهد بود. امکان ساخت چنین آینه‌هایی با استفاده از آینه‌های شیشه‌ای تقریباً غیرممکن است. از این‌رو طراحان از آینه‌ دکوراتیو پلکسی برای تهیه چنین طرح‌هایی بهره می‌برند. آینه دکوراتیو مشبک را می‌توانید در فضای اتاق‌ خواب و یا ورودی خانه نصب کنید.

آینه دکوراتیو کاشی 4 تکه و جداگانه

آینه دکوری کاشی 4 تکه
آینه دکوری کاشی 4 تکه و جداگانه

آینه‌های مربعی جلوه‌ی گران‌ قیمت‌تری نسبت به آینه‌های گرد دارند. چنانچه دکوراسیون خانه و یا محیط مورد نظرتان بسیار لوکس است، بهتر است از آینه‌های مربعی شیک (مانند تصویر فوق) بهره ببرید. برای آنکه به میزان شیک بودن محیط اضافه شود، توصیه می‌کنیم از آینه‌های مربعی ساده استفاده کنید. آینه‌های دکوراتیو کاشی 4 تکه، همچنین می‌توانند انتخابی خوب به‌ عنوان کادو تولد، برای همسر و یا مادرتان باشند.

آینه دکوراتیو کاشی 4 تکه با قاب چوبی

آینه دکوری کاشی 4 تکه با قاب چوبی
آینه دکوری کاشی 4 تکه با قاب چوبی

آینه‌های شیک و مدرن جلوه‌ی بهتری دارند. از سری جدیدترین آینه‌هایی که امروز به‌ صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، آینه‌های دکوراتیو کاشی با قاب چوبی است. طرحی که در عکس فوق مشاهده می‌کنید، طراحی هوشمندانه‌ای دارد. در ساخت چنین آینه‌هایی هم از چوب استفاده شده‌ است و هم طرح آینه دکوری کاشی به چشم می‌خورد.

چنانچه قصد تهیه‌ چنین آینه‌هایی را دارید، به‌ راحتی می‌توانید رنگ قاب آنها را با فضای خانه و دکوراسیون منزلتان ست کنید. امروزه امکان تهیه آینه با قاب چوبی در رنگ‌های مختلف امکان‌پذیر است.

آینه دکوراتیو کاشی با قاب چوبی مدرن

آینه دکوری کاشی با قاب چوبی مدرن
آینه دکوری کاشی با قاب چوبی مدرن

آینه دکوراتیو کاشی با قاب چوبی مدرن تنها برای فضاهایی مناسب است که دکوراسیون مدرنی دارند! از این‌رو توصیه می‌کنیم در خرید آینه‌های دکوراتیو کاشی با قاب چوبی مدرن دقت زیاد به خرج دهید.

طراحی چنین آینه‌هایی به نحوی است که با همه‌ انواع دکوراسیون‌ها همخوانی ندارد و تنها مختص دکوراسیون‌های خاص است. چنانچه در دکوراسیون منزل از تابلوهایی با سبک کوبیک استفاده کرده‌اید، بهتر است آینه دکوری کاشی با قاب چوبی مدرن را نیز امتحان کنید.

آینه دکوری کاشی با قاب چوبی پیوسته

آینه دکوری کاشی با قاب چوبی پیوسته
آینه دکوری کاشی با قاب چوبی پیوسته

تلفیق قاب‌های چوبی مستطیلی و مربعی شکل که به طرز ماهرانه به یکدیگر متصل شده‌اند، جزو بهترین قاب‌ها برای نصب آینه است. پس از نصب آینه در چنین قابی، می‌توانید از جلوه‌ زیبای آن در دیوارهای مختلف خانه بهره ببرید. امکان نصب این آینه دیواری هم به‌ صورت افقی و هم به‌ صورت عمودی امکان‌پذیر است. چگونگی نصب آن بستگی به دکوراسیون منزل و یا فضای موجود دارد.

آینه دکوراتیو کاشی مربعی شکل چند ده تکه پیوسته

آینه کاشی مربعی شکل چند ده تکه پیوسته
آینه کاشی مربعی شکل چند ده تکه پیوسته

آینه دکوراتیو کاشی مربعی شکل، در حالی‌که چندین تکه از آینه‌های مربعی به‌ صورت پیوسته به یکدیگر وصل شده باشد، می‌تواند جلوه‌ای خیره‌کننده در فضا ایجاد کند. به‌ عبارتی چنین آینه‌ای می‌تواند به نقطه‌ی کانونی اتاق نشیمنتان تبدیل شود و روح تازه‌ای به آن ببخشد. چنین آینه‌هایی در طرح‌های بدون قاب ارائه می‌شود. با توجه‌ به دکوراسیون منزل می‌توانید در مورد چگونگی نصب این آینه، افقی و یا عمودی، تصمیم‌گیری کنید. البته به یاد داشته باشید که انتخاب مکانی مناسب برای نصب آینه های پازلی و یا تکه ای نیز بسیار حائز اهمیت است. آینه باید در مکانی نصب شود که به‌ راحتی بتواند جزئیات مهم دکوراسیون را انعکاس دهد.

آینه دکوراتیو کاشی سه بعدی

آینه کاشی سه بعدی
آینه کاشی سه بعدی

برای ایجاد ظرافت در دکوراسیون خانه، آینه دکوراتیو کاشی سه‌بعدی انتخابی مناسب است. با خرید آینه دکوری کاشی سه‌بعدی می‌توانید فضای خانه‌تان را از ابعاد بی‌شماری زیر نظر بگیرید. پیوستگی آینه‌های نامتقارن که به طرز ماهرانه در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، طرح خیره‌کننده‌ای ایجاد می‌کند. آینه‌های دکوراتیو کاشی سه‌بعدی، نور را در ابعاد مختلف منعکس کرده و گوشه‌ گوشه‌ی محیط را روشن می‌سازد. ایجاد روشنایی در سقف نیز به کمک چنین آینه‌های امکان‌پذیر است.

آینه دکوراتیو کاشی با قاب چاپی

آینه دکوری کاشی با قاب چاپی
آینه دکوری کاشی با قاب چاپی

صنعت طراحی آینه‌های دکوراتیو کاشی در طی سال‌های گذشته شاهد نوآوری بسیار کمی بوده‌ است. اما به‌ تازگی طراحان ماهر در زمینه‌ آینه‌های دکوراتیو کاشی، دست به تولید آینه‌های چاپی و نقاشی زده‌اند. چنین آینه‌ای جز آیتم‌هایی است که برای هر خانه‌ای لازم است! حتی اگر خانه‌تان دکوراسیون جالب‌ توجهی نیز ندارد، می‌توانید از آینه‌های نقاشی‌ شده بهره ببرید. چنانچه به آینه‌های چاپی علاقه‌ زیاد ندارید، می‌توانید در صدد خرید آینه‌های نقاشی‌ شده سفارشی باشید!

هم اکنون شما در سایت فروشگاه هانه هستید که امکان خرید آینه‌های نقاشی‌ شده با دست را برای شما فراهم می‌سازد. آینه‌های نقاشی‌ شده نیز با انواع دکوراسیون‌ها همخوانی دارند. البته به طرحی که روی قاب آن نقاشی است نیز بستگی دارد. برای مشاهده‌ نمونه کارها به قسمت آینه‌های دکوراتیو مراجعه کنید.

آینه دکوری با قاب کاشی

آینه دکوری با قاب کاشی
آینه دکوری با قاب کاشی

قاب‌ آینه بسیار مهم‌تر از شکل اصلی آینه است. در بین طرح‌هایی که به‌ عنوان آینه دکوری کاشی شناخته می‌شوند، آینه‌هایی وجود دارند که به کمک تکه‌های مربعی شکل از کاشی دورگیری شده‌اند! وجود طرح‌های متنوع روی هر یک از این کاشی‌ها، جلوه‌ باستانی ایجاد می‌کند.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها