جدیدترین مدل‌ های آینه‌ های پازلی و چند تکه

آینه‌‌های پازلی را می‌توانید به‌ عنوان معمایی بر روی دیوار نصب کنید، به‌ نحوی‌که چشمان هر بیننده‌ای را قلقلک دهد. هر بیننده‌ای که خود را درون آینه‌ های پازلی می‌یابد، نمی‌تواند زیبایی و فوق‌العاده بودن آنها را انکار کند. آینه‌‌های پازل مانند در واقع تکه‌های منظم و یا نامنظم از آینه‌ها با اشکال مختلف هستند که به‌ صورت ماهرانه‌ای در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. چگونگی قرار گرفتن آینه‌های پازل مانند در کنار یکدیگر بستگی به ذوق و سلیقه هر فرد دارد. در ادامه به بررسی چند مدل محبوب و جدید آینه‌های پازلی می‌پردازیم.

چرا آینه‌ های پازلی برای دکوراسیون منزل و محل کار مناسب هستند؟


جواب به این سؤال بسیار راحت است. اگر صفحه‌ را به سمت پایین اسکرول کنید و مدل‌های جدید آینه‌های پازل مانند را ببینید، جواب سؤال خود را خواهید یافت. آینه‌های پازل مانند جلوه بسیار زیبایی دارند. همچنین قادرند فضای مورد نظرتان را از این رو به آن رو کنند! در حالی‌که ایجاد یک تغییر چشمگیر از پس آینه‌های گرد و یا مربعی بر نمی‌آید. چنانچه قصد دارید در فضای مورد نظرتان تغییرات جالب‌ توجهی ایجاد کنید، بهتر است آینه‌های پازل مانند را به‌ عنوان یک گزینه در نظر داشته باشید.

علاوه بر آینه‌ های پازلی، می‌توانید از آینه‌ دکوراتیو نقاشی شده نیز استفاده کنید که از طریق همین سایت قابل خریداری است. آینه‌های نقاشی شده نیز به اندازه‌ی آینه‌های پازلی، تغییرات جالب توجهی در فضای خانه و محیط کار ایجاد می‌کنند. گروه هنری هانه در زمینه ساخت و طراحی آینه‌های چوبی نقاشی شده بسیار ماهر است.

معرفی انواع آینه های پازلی


حال در این قسمت می خواهیم انواع آینه های پازلی در نمونه طرح‌‌های متنوع را بیان کنیم، با ما همراه باشید.

آینه های پازلی 9 تکه با قاب چوبی سفیدرنگ

آینه های پازلی 9 تکه با قاب چوبی سفیدرنگ
آینه های پازلی 9 تکه با قاب چوبی سفیدرنگ

آینه‌های پازل مانند 9 تکه جزو زیباترین طراحی‌هایی هستند که در بین آینه‌های پازلی به چشم می‌خورند. آینه‌ های پازلی 9 تکه در قلب پایتخت مد یعنی ایتالیا، توسط هنرمندان و صنعتگران ماهر طراحی شده‌اند. این آینه‌ها قادرند به هر فضایی زیبایی ببخشند و جریان زندگی را در آن مکان بهبود دهند. آینه‌های 9 تکه پازلی را می‌توانید در پشت یک مبل مجلل در اتاق نشیمن و یا در قسمت ورودی خانه نصب کنید. اندازه‌ هر کدام از آینه‌ها بستگی به سلیقه صاحب خانه دارد.

آینه پازلی 9 تکه با قاب یخی درخشنده

آینه پازلی 9 تکه با قاب یخی درخشنده
آینه پازلی 9 تکه با قاب یخی درخشنده

آینه‌های 9 تکه پازلی را می‌توان در قاب‌های نقره‌ای و یا طلایی براق نیز قرار داد. آینه‌های پازلی که در سبک‌های براق ارائه می‌شوند، با سبک‌های دیگر متمایزند. چرا که سایر سبک‌های آینه‌ های پازلی را می‌توان در اغلب فضاها و خانه‌ها استفاده نمود. اما آینه‌‌های پازلی با قاب‌های براق تنها مخصوص محیط‌های مجلل است. چنین قابی چشمان هر بیننده‌ای را می‌نوازد و توجه بسیاری به خود جلب می‌کند. با جلب شدن توجه دیگران به آینه، دکوراسیون محیط نیز به طرز شگفت‌انگیزی در نظر آنها جلوه خواهد کرد.

آینه های چندتکه پازلی – شش‌ضلعی منظم

آینه‌های چندتکه پازلی-شش‌ضلعی منظم
آینه‌های چندتکه پازلی-شش‌ضلعی منظم

دیواری که قصد آینه‌کاری آن را دارید، بستگی به تخیل شما دارد. بهتر است در لابه‌لای تخیل‌هایتان، آینه‌های پازل مانند 6 ضلعی را نیز جای دهید. چینش آینه‌ های پازلی شش‌ضلعی بسیار راحت است. کافی است چند عدد آینه شش‌ضلعی با توجه به مقیاس دیوار مورد نظرتان تهیه کرده و سپس آنها را به دیوار بچسبانید. نحوه‌ چینش آنها کاملاً به سلیقه‌ افراد و عرض دیوار مورد نظر بستگی دارد. بهره‌مندی از آینه‌های پازلی شش‌ضلعی در تمامی فضاهای خانه و یا محل کار امکان‌پذیر است.

آینه مستطیلی با قاب پازل مانند شش‌ضلعی

آینه مستطیلی - با قاب پازل مانند شش‌ضلعی
آینه مستطیلی با قاب پازل مانند شش‌ضلعی

آینه‌های مستطیلی و عریض برای نصب در محیط‌هایی مانند اتاق نشیمن و یا پذیرایی بسیار مناسب هستند. حال اگر آینه مستطیلی با آینه‌های پازلی شش‌ضلعی همراه باشد، زیبایی خیره‌کننده‌ای ایجاد خواهد شد. از آنجاکه تعداد آینه‌ها در آینه‌های پازل مانند زیاد است، ابعاد مختلفی از محیط را می‌توانید درون آنها مشاهده کنید. به هنگام شب با قرار دادن یک عدد لامپ کوچک در مقابل چنین آینه‌هایی می‌توانید جلوه‌های جدیدی فراهم کنید. همچنین با آینه قدی چوبی ایستاده می‌توانید روشنایی خانه را در روز چندین برابر کنید.

آینه های پازل مانند دکوراتیو با اشکال نامنظم (سبک مویر)

آینه‌های پازلی دکوراتیو با اشکال نامنظم
آینه‌های پازلی دکوراتیو با اشکال نامنظم

حتی اشکال نامنظم نیز می‌توانند در تلفیق با یکدیگر، هارمونی دلنوازی ایجاد کنند. چنین امری را می‌توانید در آینه‌های پازلی که به‌ عنوان سبک مویر شناخته می‌شوند، مشاهده کنید. استفاده از آینه‌ های پازلی به سبک مویر در مکان‌هایی مانند قسمت بالایی تلویزیون، دیوار اتاق پذیرایی، اتاق ناهارخوری، اتاق‌ خواب، درب کمد لباس و … امکان‌پذیر است. توصیه‌ای که در مورد نصب آینه‌های پازلی به سبک مویر وجود دارد، در مورد نصب آنها در قسمت بالایی تلویزیون است. چنانچه نمایشگر شما به وجود نورهای اضافی در محیط حساس است، بهتر است در قسمت بالایی تلویزیون نصب نشود.

آینه یک‌تکه دکوراتیو پازلی

آینه یک‌تکه دکوراتیو پازلی
آینه یک‌تکه دکوراتیو پازلی

آینه یک‌تکه‌ای که به شکل پازل باشد نیز جزو آینه‌ های پازلی به‌ شمار می‌آید. استفاده از آینه‌های یک‌تکه پازلی برای محیط‌های هنری مانند آموزشگاه‌های یادگیری موسیقی و یا نقاشی بسیار توصیه می‌شود. چنانچه دیواری که مد نظرتان است فضای خالی زیادی دارد، می‌توانید به‌ جای یک تکه، از دو تکه پازل بزرگ نیز استفاده کنید.

آینه دکوراتیو پازلی – تکه های مستطیلی

آینه دکوراتیو پازلی تکه‌های مستطیلی
آینه دکوراتیو پازلی تکه‌های مستطیلی

آینه‌های پازلی در ترکیب‌بندی‌های متفاوت‌تری نیز قابل طراحی و اجرا هستند. برای مثال می‌توان از تکه‌های مستطیلی شکل که به نحو هنرمندانه‌ای در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، استفاده نمود. اندازه قطعات این مدل از سری آینه‌ های پازلی به سلیقه‌ مشتری و یا محلی که برای نصب آن در نظر گرفته‌اید بستگی دارد. در کنار آینه‌های مستطیلی می‌توان از آینه‌های مربعی نیز استفاده کرد. بهترین تعداد برای اجرای چنین سبکی بهره‌مندی از 5 تکه آینه در اندازه‌های مختلف است.

آینه دکوراتیو پازلی 4 تکه

آینه دکوراتیو پازلی 4 تکه
آینه دکوراتیو پازلی 4 تکه

آینه دکوراتیو پازلی 4 تکه هم به‌ صورت چسبیده و هم به‌ صورت جداگانه قابل‌ استفاده است. به‌ عبارتی چنین سبک از آینه‌ های پازلی را هم می‌توانید به‌ صورت یکپارچه در کنار یکدیگر و هم به‌ صورت پراکنده نصب کنید. بهره‌مندی از جدیدترین مدل‌ های آینه دکوراتیو مانند دکوراتیو پازلی 4 تکه حس شوخ‌ طبعی و معما‌گونه‌ای در محیط ایجاد می‌کند.

آینه دکوراتیو پازلی – تکه های شش ضلعی

آینه دکوراتیو پازلی تکه‌های شش ضلعی
آینه دکوراتیو پازلی تکه‌های شش ضلعی

اگر در زمینه دکوراسیون به سبک‌های شلوغ علاقه‌مند هستید، می‌توانید از آینه‌ های پازلی شش‌ضلعی در تعداد بالا بهره ببرید. برای مثال می‌توانید 60 الی 50 تکه آینه شش‌ضلعی را در کنار هم بچینید و طرح‌های زیبایی ایجاد کنید. از آنجایی‌که ابعاد چنین آینه‌هایی کوچک است، طراحی آنها در اشکال مختلف نیز آسان‌تر خواهد بود. برای آنکه در نصب آنها به مشکل برنخورید، بهتر است در ابتدا طرح کلی را روی دیوار پیاده کنید. سپس در مورد نحوه چسباندن آنها تصمیم‌گیری کنید.

آینه پازلی دکوراتیو گرد

آینه پازلی دکوراتیو گرد
آینه پازلی دکوراتیو گرد

آینه‌ها قلب خانه شما هستند. آنها در هر دیواری که نصب شوند زیبایی چشم‌نوازی به آن فضا اضافه خواهند کرد. خوشبختانه در میان مدل‌های آینه‌ های پازلی، آینه‌هایی در سبک پازلی گرد نیز به چشم می‌خورد. از آنجایی‌که این سبک از آینه‌ها (عکس فوق مدنظر است) تکه‌های بسیاری دارند، برای ایجاد نور در طیف‌های مختلف بسیار مفید هستند.

آینه های پازل مانند را چگونه بچسبانیم؟


برای نصب آینه‌های پازلی در ابتدا مکان مناسب آن را پیدا کنید. سپس طرح کلی را به کمک مداد یا هر وسیله‌ای که بتواند طرحی رو دیوار ایجاد کند، اجرا نمایید. آینه‌ها را به دیوار نزدیک کنید تا طرح کلی در ذهنتان شکل بگیرد. چنانچه از طرحی که در ذهنتان شکل‌ گرفته است رضایت دارید، نصب کردن آینه‌ها را کلید بزنید. برای چسباندن آینه‌ های پازلی بدون قاب به دیوار از چسب‌های مخصوص استفاده کنید. اگر آینه‌های پازلی قاب دارند، باید از پیچ‌ و مهره‌های مخصوص بهره ببرید.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها