جدیدترین و زیباترین مدل‌ های آینه دکوراتیو برای دکوراسیون خانه

حتی تصور دکوراسیون خانه با به‌کارگیری جدیدترین مدل‌های آینه دکوراتیو شما را ذوق‌زده خواهد کرد. دکوراسیون خانه با جدیدترین مدل‌ های آینه دکوراتیو جلوه‌ خیره‌کننده‌ای در فضا ایجاد می‌کند. حتی اگر آینه، یک آینه چوبی دکوراتیو کوچک باشد، فضا را به طرز اعجاب‌انگیزی تغییر خواهد داد! انتخاب و خرید آینه دکوراتیو بستگی به سبک محیط خانه و یا فضای مورد نظرتان دارد. در ادامه به بررسی جدیدترین و زیباترین مدل‌های آینه دکوراتیو برای دکوراسیون خانه می‌پردازیم. در طی طراحی و تهیه آینه‌های دکوراتیو، گروه هنری هانه همراه شماست.

جدیدترین مدل‌ های آینه دکوراتیو


چنانچه قصد دارید در دکوراسیون خانه‌تان از آینه استفاده کنید، بهتر است از مدل‌ های آینه دکوراتیو که در ادامه مورد بررسی قرار گرفته‌اند، دیدن کنید. با مطالعه توضیحات مربوط به هر آینه، خواهید دانست که کدام آینه با دکوراسیون فضای انتخابی‌تان مطابقت دارد.

مدل‌ های آینه دکوراتیو (مربعی) با قاب چوبی

آینه دکوراتیو (مربعی)
آینه دکوراتیو (مربعی)

آینه‌های دکوراتیو که قاب‌های چوبی دارند، هارمونی زیبایی با فضای مورد نظر ایجاد می‌کنند. البته همخوانی انواع مدل‌ های آینه دکوراتیو با فضای مورد نظر تا حدی به سبک دکوراسیون خانه نیز بستگی دارد. این آینه برای محیط‌هایی مناسب است که رنگ به کار گرفته شده در دکوراسیون آنها جزو رنگ‌های گرم باشد. برای مثال میز قرمز خوش‌رنگی را تصور کنید که این آینه را در قسمت بالا و روی دیوار نصب کرده‌اید.

مدل‌ های آینه دکوراتیو عریض با قاب چوبی

آینه دکوراتیو عریض
آینه دکوراتیو عریض

انواع مدل‌ های آینه دکوراتیو عریض برای محیط‌هایی مانند سالن ورودی و راهروها بسیار مناسب‌ است. چنین آینه‌هایی نه‌ تنها جنبه دکوری دارند، بلکه مورد استفاده نیز قرار می‌گیرند. هر بار که از خانه بیرون می‌روید، می‌توانید به‌ صورت نهایی، مرتب بودن ظاهر و لباس‌هایتان را بررسی کنید. همچنین به دلیل سطح عریض آنها می‌توان برای افزایش نور محیط نیز از آنها استفاده نمود.

آینه دکوراتیو با قاب چوبی طبیعی

آینه دکوراتیو با قاب چوبی طبیعی
آینه دکوراتیو با قاب چوبی طبیعی

آینه دکوراتیو با قاب چوبی طبیعی برای محیط‌ها و فضاهایی مناسب است که در آنجا به سایر اصل‌های طبیعی بودن توجه شده باشد. برای مثال اگر در فضای خانه از سایر وسایل دکوری قدیمی استفاده می‌کنید، آینه مربعی با قاب چوبی طبیعی می‌تواند یک انتخاب بسیار خوب باشد. رنگ خوبی که به این منظور انتخاب می‌کنید، باید با سایر بخش‌های فضای خانه همخوانی داشته باشد.

آینه گرد دکوراتیو با قاب چوبی

آینه گرد دکوراتیو با قاب چوبی
آینه گرد دکوراتیو با قاب چوبی

امروزه آینه‌های دکوراتیو گرد محبوبیت بیشتری در میان افراد صاحب‌ سبک کسب کرده‌اند. مزیت آینه‌های دکوراتیو گرد در همخوانی داشتن آنها با دکوراسیون‌های مختلف است. شما می‌توانید به‌ راحتی با انتخاب یکی از انواع مدل‌ های آینه دکوراتیو چوبی گرد سفارش دهید و آن را در هر محیطی که دلتان می‌خواهد، نصب کنید. در سفارش آینه دکوراتیو گرد، امکان تعیین چگونگی قاب و رنگ آن نیز وجود دارد.

آینه مربعی دکوراتیو با قاب سفید رنگ‌ شده

آینه مربعی دکوراتیو با قاب سفید رنگ‌شده
آینه مربعی دکوراتیو با قاب سفید رنگ‌شده

رنگ سفید از رنگ‌های خنثی به‌ شمار می‌آید. از این‌رو در زمینه دکوراسیون به کمک انواع مدل‌ های آینه دکوراتیو، می‌توانید از مزیت رنگ سفید استفاده کنید. آینه دکوراتیو با قاب چوبی سفید رنگ بهترین انتخاب برای دکوراسیون‌هایی است که به سبک مینیمال چیده شده‌اند. همچنین اگر در فضای آشپزخانه از کابینت ممبران استفاده کرده‌اید، بهتر است در محیط پذیرایی، از آینه‌هایی استفاده کنید که با قاب سفید ساخته‌ شده‌اند.

آینه قدی دکوراتیو دیواری با قاب چوبی

آینه قدی دکوراتیو
آینه قدی دکوراتیو

خرید یکی از انواع مدل‌ های آینه دکوراتیو قدی مانند زدن دو نشان با یک تیر است! چرا که با سفارش آینه دکوراتیو قدی نه‌ تنها فضای مورد نظرتان زیباتر خواهد شد، بلکه می‌توانید از مزیت داشتن یک آینه قدی نیز استفاده کنید. چنانچه در زمینه بلاگری فعالیت دارید، می‌توانید عکس‌های روزانه‌تان را به کمک آینه قدی چوبی ایستاده تهیه کنید.

آینه دکوراتیو گرد، مناسب سرویس بهداشتی و حمام

آینه دکوراتیو گرد
آینه دکوراتیو گرد

سرویس بهداشتی و حمام جزو مهم‌ترین مکان‌های خانه هستند. نصب چند عدد آینه دکوراتیو کوچک و بزرگ در سرویس بهداشتی و حمام بسیار ضرورت دارد. پیشنهاد گروه هنری هانه بهره‌مندی از آینه‌های گرد با قاب چوبی است. در ساخت آینه‌های گرد برای سرویس بهداشتی و حمام از چوب‌هایی استفاده می‌شود که در برابر پوسیدگی مقاومت بالایی دارند.

جدیدترین آینه دکوراتیو نامتقارن با قاب چوبی

آینه دکوراتیو نامتقارن
آینه دکوراتیو نامتقارن

در بیشتر اوقات وجود یک شیء نامتقارن در لابه‌لای دکوراسیون خانه ظاهر مدرن‌تری ایجاد می‌کند. انواع مدل‌ های آینه دکوراتیو نامتقارن را می‌توان در اشکال و قاب‌های مختلف تهیه کرد. به‌ عبارتی می‌توان به‌ صورت بی‌نهایت آینه‌های نامتقارن تهیه کرد! آینه‌های نامتقارن هم به‌ صورت تکی و به هم به‌ صورت سری قابل‌ استفاده است.

آینه دکوراتیو گرد با قاب چوبی

آینه دکوراتیو گرد با قاب چوبی
آینه دکوراتیو گرد با قاب چوبی

این سری از آینه‌های گرد ظاهر بسیار شیک و زیبایی دارند. انواع مدل‌ های آینه دکوراتیو گرد با اغلب دکوراسیون‌ها و فضاهای شیک هارمونی مناسبی ایجاد می‌کنند. وجود طناب بافته شده در دور قاب چوبی، ظاهر بهتر و شیک‌تری ارائه می‌دهد. بهتر است این آینه را در محلی مانند گلخانه کوچکتان در گوشه‌ای از پذیرایی نصب کنید. همچنین در قسمت بالایی کمدهایی که اشیای دکوری را نگهداری می‌کنید نیز قابل نصب است.

آینه گرد با قاب چوبی طراحی شده

آینه گرد با قاب چوبی طراحی شده
آینه گرد با قاب چوبی طراحی شده

آینه دکوراتیو گرد کار شده بهترین انتخاب برای محیط‌هایی است که دکوراسیون آنها بسیار یکنواخت است. چرا که چنین آینه‌های سریعاً محیط مورد نظر را از یکنواختی خارج خواهند کرد.

امکان سفارش چنین آینه‌هایی در ابعاد و اشکال مختلف وجود دارد. برای ثبت سفارش و خرید چنین آینه‌هایی می‌توانید روی گروه هنری هانه حساب ویژه باز کنید.

آینه دکوراتیو مربعی با قاب چوبی نازک

آینه دکوراتیو مربعی با قاب چوبی نازک
آینه دکوراتیو مربعی با قاب چوبی نازک

هر چقدر قاب‌ آینه‌های مربعی نازک‌تر و پررنگ‌تر باشد، حس مینیمالیستی بیشتری القا خواهد کرد. انتخاب چنین آینه‌ای می‌تواند فضا را به حد بسیار زیادی تغییر دهد و جلوه‌ی کلی بهتری ایجاد کند. نازک بودن قاب‌ آینه‌های مربعی باعث می‌شود که خود آینه بیشتر به چشم بیاید. پروسه‌ ساخت آینه‌های دکوراتیو با قاب مربعی بستگی به نوع قابی دارد که انتخاب کرده‌اید.

جدیدترین آینه دکوراتیو گرد؛ سری چندتایی

جدیدترین آینه دکوراتیو گرد
جدیدترین آینه دکوراتیو گرد

راهروها و راه‌پله جز مهم‌ترین مکان‌هایی است که باید در مورد انجام دکوراسیون مورد توجه قرار بگیرند. انتخاب یک سری ۵تایی از آینه‌های گرد می‌تواند بهترین انتخابی باشد که برای انجام دکوراسیون در راه‌پله‌ها در نظر می‌گیرید. این آینه‌ها نه‌ تنها جلوه‌ زیبایی در محیط ایجاد می‌کنند، بلکه کارایی جالبی نیز دارند. این سری از آینه‌ها اگر در قسمت مناسبی از راه‌پله‌ها نصب شده باشند، قابلیت این را دارند که به‌ عنوان وسیله‌ای برای نگاه‌ کردن به راه‌پله‌ها استفاده کرد.

جدیدترین آینه دکوراتیو نقاشی شده

آینه دکوراتیو نقاشی شده
آینه دکوراتیو نقاشی شده

آینه‌های نقاشی شده بهترین انتخاب برای افرادی است که بسیار سخت‌ پسند هستند. چرا که آینه‌های نقاشی را می‌توان در اندازه‌ها، طرح‌ها و شکل‌های مختلف تهیه کرد. امکان خرید آینه‌های چوبی نقاشی شده با توجه‌ به طرح دلخواه مشتری امکان‌پذیر است. کافی است طرح دلخواهتان در اختیار گروه هنری هانه قرار دهید.

هنگام خرید آینه چوبی دکوراتیو به چه نکاتی توجه کنیم


برای برخی از افراد ممکن است امر خرید جدیدترین آینه دکوراتیو بسیار دلهره‌آور باشد. چرا که خرید آینه‌ای که بتواند به‌ خوبی با دکوراسیون خانه همخوانی داشته باشد، قدری سخت است. در ادامه به بررسی نکات ابتدایی جهت خرید آینه چوبی دکوراتیو می‌پردازیم:

شما می‌توانید با گروه هنری هانه در زمینه سفارش انواع جدیدترین مدل‌های آینه دکوراتیو تماس بگیرید. سفارشات شما با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان به شما عرضه می‌گردد.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها