آینه چوبی گرد و انواع آن

چنانچه قدری ذوق هنری داشته باشید نمی‌‌توانید ذهن‌تان را در مورد استفاده از آینه چوبی گرد در فضای خانه و یا محیط کارتان جدا کنید. یک یا چند عدد آینه‌های چوبی گرد شیک، تمام آن چیزی است که فضای مورد نظر را به یک محیط فوق‌‍‌‌العاده تبدیل می‌‌کند. آینه‌های چوبی گرد انواع بسیاری دارند و در قسمت‌‌های مختلف خانه قابل استفاده هستند.

ما در مجموعه هنری هانه بهترین هنرمندان کار با چوب را گرد هم آورده‌‌ایم تا بتوانیم در جهت رفع نیاز‌‌های مشتریان خوش‌‌ذوق گام‌‌های هنرمندانه برداریم. جهت سفارش و اطلاع از محصولات با ما تماس بگیرید.

چرا آینه چوبی گرد یک انتخاب خوب است؟


آینه‌های چوبی گرد ضروری‌‌ترین وسیله دکوری برای خانه به‌ شمار می‌‌آیند. آینه به زندگی‌‌تان درخشش می‌‌بخشد. همچنین شیوه‌‌ای مقرون‌ به‌ صرفه برای ایجاد زیبایی در فضای داخلی خانه است. ویژگی بازتابی آینه می‌‌تواند ظاهر کلی فضا را تغییر دهد و ظاهری کاملاً جدید در آنجا ایجاد کند. در حالی‌‌که آینه‌‌ها در اشکال و اندازه‌‌های مختلفی از قبیل مستطیلی شکل سنتی گرفته تا اشکال انتزاعی مانند قلب قابل خریداری هستند، امروزه آینه‌‌های دایره ای بسیار محبوب شده‌‌اند. آینه از نوع گرد، آینه‌‌ای است که به راحتی در هر محیطی جا‌گیر می‌‌شود! آینه‌های دکوراتیو گرد مانند آینه دکوراتیو دودی، از سری آیتم‌‌‌هایی هستند که در عین سادگی، زیبایی چشمگیری دارند.

آینه‌های دکوراتیو گرد انواع مختلفی دارد. از این‌رو می‌توان آنها را با انواع فضاها در سبک‌های متنوع ست کرد. فرقی ندارد که شما آینه دکوراتیو گرد را برای سرویس بهداشتی یا اتاق خوابتان تهیه می‌کنید، در هر حال بهترین گزینه همیشه برای شما وجود خواهد داشت. چرا که گروه هنری هانه آینه‌های دکوراتیو گرد را متناسب با سلیقه مشتری و محیط مدنظر او خواهد ساخت.

انواع آینه دکوراتیو گرد


آینه‌های دکوراتیو گرد در ابعاد و قاب‌های مختلفی قابل سفارش هستند. کافیست مدل انتخابی مورد نظرتان را با تیم هنری هانه در میان بگذارید تا در اسرع وقت سفارش‌تان را با کیفیت بالا تهیه کند. در ادامه به بررسی چند نمونه از آینه‌های چوبی گرد می‌پردازیم.

آینه دایره ای با قاب چوبی نیم‌گرد

آینه گرد با قاب چوبی نیم‌گرد
آینه با قاب چوبی نیم‌گرد

تنها یک قطعه چوب کوچک خوش‌رنگ می‌تواند قابی زیبا برای آینه‌ی گرد ایجاد کند. استفاده از آینه‌های گرد با قاب چوبی نیم‌گرد سبک خاصی در فضا ایجاد می‌کند. اگر طرفدار آیتم‌های دکوری ساده و شیک هستید، بهتر است از آینه‌های گرد با قاب چوبی نیم‌گرد کمک بگیرید.

آینه گرد با قاب سکّان چوبی کشتی

آینه گرد با قاب سکّان چوبی کشتی
آینه با قاب سکّان چوبی کشتی

آینه‌ی گرد با قاب سکّان چوبی کشتی بهترین انتخاب برای خانه‌ها و ویلاهای ساحلی است. به کمک چنین آینه‌ای می‌توان آلاچیق‌ها و بالکن‌های بزرگ را نیز تزئین کرد. چنانچه در بالکن خانه ویلایی خود یک گلخانه کوچک دارید، نصب آینه‌ی گرد با قاب سکّان کشتی حتما پیشنهاد می‌شود. چنین آینه‌هایی در رنگ‌بندی‌های مختلف قابل تهیه است. اما توصیه می‌کنیم رنگ سفید را انتخاب کنید.

آینه دایره ای با قاب چوبی و بافته شده با حصیر

آینه گرد با قاب چوبی و بافته شده با حصیر
آینه‌ی گرد با قاب چوبی و بافته شده با حصیر

آینه‌ی گرد چوبی که با حصیر بافته‌ شده طراحی شده باشد، بیشتر حس طبیعی بودن را القا می‌‌کند. چنانچه طرفدار طبیعت و طرح‌های روستایی هستید، آینه چوبی بافته‌ شده با حصیر را پیشنهاد می‌‌کنیم. چنین آینه‌‌هایی رنگ خنثی دارند و با فضاهای مختلفی ست می‌‌شوند.

آینه رومیزی گرد

آینه گرد رومیزی
آینه رومیزی گرد

در زمینه طراحی آینه‌‌های گرد هیچ حد و مرزی وجود ندارد. برای مثال به جای استفاده از آینه‌‌ دیواری، می‌‌توانید از چندین آینه کوچک رومیزی استفاده کنید. بهره‌‌مندی از آینه‌‌های کوچک نه تنها به عنوان آینه آرایش کاربرد دارد، بلکه تزئینی نیز به شمار می‌‌آید.

آینه گرد با قاب چوبی رنگ شده

آینه گرد با قاب چوبی رنگ شده
آینه از نوع گرد با قاب چوبی رنگ شده

اگر دکوراسیون خانه‌ شما بسیار ساده است، می‌‌تو‌انید از آینه‌‌های گردی استفاده کنید که درون قابی به شکل دانه‌ برف و یا گل قرار گرفته‌‌اند. چرا که چنین آینه‌‌‌هایی، فضا را از سادگی بیش‌ از حد حاکم بر محیط خارج خواهد کرد. در زمینه‌ ساخت چنین آینه‌‌هایی، انتخاب‌‌های بی‌‌شماری برای چگونگی ساخت قاب وجود دارد.

آینه گرد با قاب چوبی جیب‌ دار

آینه گرد با قاب چوبی جیب‌دار
آینه از نوع گرد با قاب چوبی جیب‌دار

گم کردن وسایل و اشیای کوچک مانند ساعت و یا دسته کلید از سری دغدغه‌های مهم است. با سفارش آینه‌های گرد شیک و مجهز به یک جیب چوبی، از این دغدغه رها خواهید شد. چنین آینه‌هایی را بهتر است در فضای ورودی خانه و در قسمت بالایی جا کفشی و به عنوان آینه جاکفشی نصب کنید.

مزایای نصب آینه‌های گرد چوبی چیست؟


مزایای بهره‌‌مندی از آینه‌ی گرد چوبی تنها به یک یا چند مورد خاص ختم نمی‌‌شود. در میان مزایای بی‌‌شماری که می‌‌توان برای آینه از نوع گرد نام برد، به بررسی چند مورد خاص می‌‌پردازیم:

به فضا ابعاد دیگری می‌ بخشد

یکی از بهترین مزایایی که می‌توان برای آینه‌های چوبی گرد برشمرد، این است که بلافاصله به محیطی که آینه را در آنجا نصب کرده‌اید، ابعاد می‌بخشد. آینه‌های چوبی گرد لبه‌های خشن و زوایای تیز ندارند، از این رو حس آرامش را به فرد بیننده القا می‌کنند. این آینه از لحاظ ایجاد آرامش، بهترین انتخاب برای اتاق خواب و حمام است.

توهم فضای اضافی ایجاد می‌ کند

نصب یک یا چند از آینه‌های چوبی گرد با ابعاد مناسب در فضا‌های تنگ و کوچک، سبب بروز توهم فضای اضافی می‌شود. به‌ عبارتی بهره‌‌مندی از این آینه باعث می‌شود که بیننده فکر کند در محیط گسترده‌‌تر و بزرگتری قرار دارد.

نور محیط را افزایش می دهد

آینه‌های چوبی گرد نور بیشتری به فضا می‌بخشند. چرا که آینه نور محیط و یا نور طبیعی خورشید را دریافت کرده و آن را به صورت دو برابر به محیط منعکس می‌کند. این آینه نوعی منبع نور رایگان است!

دکوراسیون و مبلمان را تقویت می کند

آینه‌های چوبی گرد دکوراسیون خانه و مبلمان را بهبود می‌بخشند. اضافه کردن یک عدد آینه چوبی در مدل گرد در ابعاد مناسب باعث ایجاد نور بیشتر می‌شود، از این رو دکوراسیون فضا خود را بیشتر نشان می‌دهد. همچنین سایر آیتم‌‌های دکوری مانند گلدان، آباژور و دیوارکوب‌ها نیز بیشتر جلوه خواهند کرد.

نقطه کانونی ایجاد می کند

استفاده از آینه چوبی از نوع گرد با ابعاد نسبتا بزرگ در اتاق نشیمن، سبب ایجاد نقطه کانونی می‌شود. قرار دادن آینه از نوع گرد چوبی در نقطه مناسبی از فضا باعث می‌شود که بیننده بداند محیط کانونی خانه دقیقا چه مکانی است.

نحوه سفارش آینه ‌های چوبی گرد از هانه


نحوه سفارش آینه‌های چوبی گرد و زیبا از گروه هنری هانه، به سادگی نوشیدن یک لیوان آب خنک است! تنها کافیست مشخصات درخواست‎ شده را در اختیار تیم هانه قرار دهید. این مشخصات عبارت است از:

5 1 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها