آینه بنفش، جادوی زیبایی است!

رنگ جزو مهم‌ترین فاکتورهایی است که در زمینه‌ دکوراسیون داخلی مورد بررسی قرار می‌گیرد. یکی از خوش‌رنگ‌ترین آیتم‌هایی که می‌توانید برای دکوراسیون داخلی خانه‌تان استفاده کنید، آینه بنفش است. آیینه‌های بنفش می‌توانند روح تازه‌ای به محیط ببخشند و فضا را از یکنواختی ساکن حاکم بر آن دور کنند.

اما در پس عبارت آیینه‌ی بنفش یا ارغوانی حکایت جالبی وجود دارد که مربوط به یک افسانه ژاپنی است. البته بهتر است از حال و هوای افسانه‌های ژاپنی خارج شویم، زیرا امور مهم‌تری در زمینه‌ دکوراسیون داخلی با آینه دکوراتیو بنفش داریم!

آینه های بنفش و جادوی زیبایی


در دکوراسیون خانه، جادوی آینه دکوراتیو با رنگ بنفش را دست‌ کم نگیرید. زیرا آینه ارغوانی می‌تواند بهترین و زیباترین جلوه‌ها را در فضای خانه‌تان ایجاد کند. رنگ بنفش در دکوراسیون معانی مختلفی دارد. با بررسی معنی این رنگ، بیشتر و بیشتر برای تهیه‌ یک عدد آیینه ارغوانی جادویی ترغیب خواهید شد!

معنی و تأثیر رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی


رنگ بنفش از دیدگاه افراد مختلف معانی گوناگونی دارد. این معانی را می‌توانید به آینه‌ دکوراتیو بنفش نیز نسبت دهید.

دلایل اهمیت استفاده از رنگ ارغوانی یا بنفش و تاثیر آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی به این شرح است:

حال که با معنی و تأثیرات مثبت رنگ بنفش آشنایی پیدا کردید، بهتر است درصدد خرید آینه‌های بنفش باشید! زیرا خرید آیینه به رنگ ارغوانی مانند آینه دکوراتیو کاشی به‌ مانند زدن 2 نشان با یک تیر است و علاوه‌ بر رنگ بنفش، خود آینه نیز تأثیرات قابل‌ توجهی در زمینه‌ ایجاد آرامش دارد.

انواع مختلف آینه های بنفش


حال در اینجا می‌خواهیم با انواع آینه‌ها با رنگ بنفش آشنا شویم:

آینه گرد با شیشه بنفش (بدون قاب)

آینه گرد با شیشه بنفش (بدون قاب)
آیینه گرد با شیشه بنفش (بدون قاب)

طبق تحقیقاتی که در زمینه دکوراسیون داخلی انجام شده است، آیینه‌های گرد بیشترین توانایی را در زمینه انتشار نور در ابعاد مختلف دارند. به‌ عبارتی آینه‌های گرد نور را بهتر در تمامی ابعاد منتشر می‌کنند. حال اگر آینه‌ای که انتخاب می‌کنید بنفش باشد، می‌توانید به رنگ طیف نور مورد نظرتان دست پیدا کنید. انتشار نور بنفش در فضای اتاق بسیار آرامش‌بخش خواهد بود.

آیینه های بنفش ترکیبی (با اشکال نامتقارن)

آینه بنفش ترکیبی (با اشکال نامتقارن)
آیینه‌ی بنفش ترکیبی (با اشکال نامتقارن)

آینه‌های ترکیبی جلوه خاصی در دکوراسیون داخلی ایجاد می‌کنند. حال اگر این ترکیب، ترکیبی از آیینه شفاف و بنفش باشد، زیبایی بیشتری به فضا اضافه خواهد کرد. رنگ بنفش طیف‌های مختلفی دارد. به عبارتی می‌توانید با توجه‌ به دکوراسیون منزلتان بهترین طیف از رنگ ارغوانی را برای تهیه آینه ترکیبی انتخاب کنید. البته اغلب از رنگ یاسی (بنفش کم‌رنگ) استفاده می‌شود.

آینه گرد ارغوانی (بدون قاب)

آینه گرد ارغوانی (بدون قاب)
آیینه گرد ارغوانی (بدون قاب)

از سری طیف‌های رنگ بنفش، ارغوانی است. چنانچه به آینه‌های دکوراتیو رنگی علاقه دارید اما نمی‌خواهید که آینه زیاد به چشم بخورد، می‌توانید از آیینه‌های بنفش در طیف ارغوانی استفاده کنید. همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، آیینه ارغوانی بسیار ملایم است. آینه‌هایی که رنگ ملایمی دارند، با انواع دکوراسیون‌ها هماهنگ می‌شوند.

آیینه دکوری بنفش روشن

آینه دکوری بنفش روشن
آینه دکوری بنفش روشن

آیینه به رنگ بنفش روشن که قدری به رنگ صورتی متمایل است، بهترین آینه برای دکوراسیون‌هایی است که رنگ اصلی آن سفید است. چنین آینه پرشور می‌تواند فضای سفید را از یکنواختی نجات دهد. نصب آیینه‌های بنفش در چنین فضاهایی برای ایجاد نقطه‌ کانونی نیز حائز اهمیت است. اگر در دکوراسیونی که رنگ اصلی آن سفید است از اشیای دکوری رنگی استفاده نشود، فضا بسیار تهی و خالی جلوه خواهد کرد.

آینه دکوری بنفش دست‌ساز

آینه دکوری بنفش دست‌ساز
آیینه دکوری بنفش دست‌ساز

هیچ‌وقت قدرت آینه‌های دست‌ساز و هنرمندانه را دست‌کم نگیرید. اگر آیینه‌ی بنفش مورد نظرتان را پیدا نکردید، می‌توانید خودتان با ابزارهایی بسیار ساده آینه دکوراتیو تهیه کنید. ساخت آینه‌های دکوراتیو به‌ صورت دست‌ساز حس بهتری در شما ایجاد می‌کند. اگر دستی در هنر نقاشی دارید، می‌توانید آیینه‌های بنفش دست‌سازتان را به‌ صورت نقاشی شده نیز تهیه کنید. برای آنکه بتوانید در این زمینه ایده‌پردازی کنید، به قسمت آینه‌های نقاشی شده در همین سایت سری بزنید.

آیینه دکوری بنفش دوتکه مدرن

آینه دکوری بنفش دوتکه مدرن
آیینه دکوری بنفش دوتکه مدرن

استفاده از آینه‌های هم‌شکل و چندتکه رواج بسیاری در زمینه‌ دکوراسیون داخلی دارد. بهره‌مندی از آینه‌های چندتکه هم‌شکل برای محیط‌هایی که دیوارهای خالی بسیاری دارند، مناسب است. آینه‌های هم‌شکل را می‌توانید در رنگ‌های مختلفی تهیه کنید تا جلوه‌ بهتری به آن دیوار خالی ببخشید. یکی از ایده‌هایی که می‌توانید در نظر داشته باشید، استفاده از آیینه‌ی بنفش پررنگ در کنار آینه شفاف است. استفاده از آیینه‌های رنگی محیط را از سکونی که بر آن حاکم است می‌رهاند.

آینه به رنگ بنفش برای آتلیه عکاسی

آینه بنفش برای آتلیه عکاسی
آیینه‌ ارغوانی برای آتلیه عکاسی

آینه‌های بنفش به دلیل رنگ خاصی که دارند، رفلکس‌های جالب و زیبایی از اشیا به نمایش می‌دهند. این مورد از سری ویژگی‌های آیینه‌ی بنفش برای اشخاصی که در زمینه‌ عکاسی فعالیت دارند، بسیار مناسب است. مخصوصاً اگر زمینه‌ تخصصی فعالیت وی عکاسی صنعتی باشد. با قرار دادن اشیا در مقابل آینه‌های بنفش، شات‌های زیبایی به‌ عنوان عکس‌های تبلیغاتی ثبت خواهید کرد. در خرید این آینه‌ها برای عکاسی، می‌توانید طیف‌های مختلفی از این محصول را تهیه کرده و عکس‌های متفاوتی ثبت کنید. حتی امکان بهره‌مندی از این آینه‌ها در حین عکاسی به‌ صورت ترکیبی نیز امکان‌پذیر است.

آیینه های بنفش مستطیلی برای سرویس بهداشتی

آینه بنفش مستطیلی برای سرویس بهداشتی
آینه‌ دکوراتیو بنفش مستطیلی برای سرویس بهداشتی

آینه به رنگ بنفش را در محیط‌هایی مانند سرویس بهداشتی نیز می‌توانید استفاده کنید. انواع این آینه‌ها در تلفیق با چراغ‌های کوچک جلوه‌ بی‌نظیری در سرویس بهداشتی ایجاد می‌کنند. نصب آینه‌های بنفش در این محیط، بی‌شک تغییر چشمگیری در آن ایجاد خواهد کرد. از آنجایی‌که آینه دکوری ارغوانی بیشتر جنبه دکوری دارد، بهتر است مانند عکس، تنها به نصب این آینه‌ بسنده نکنید و در کنار آن از آینه‌های شفاف نیز کمک بگیرید.

آینه پلکسی بنفش با اشکال بامزه

آینه پلکسی بنفش با اشکال بامزه آینه پلکسی بنفش با اشکال بامزه
آینه پلکسی بنفش با اشکال بامزه

برای ایجاد حس شوخ‌طبی در فضای اتاق‌ خواب، می‌توانید از آینه‌های بنفش پلکسی که در اشکال بامزه‌ای برش داده شده‌اند، استفاده کنید. رنگ بنفش قدری جدیت در آینه‌ها ایجاد می‌کند تا اتاق‌ خوابتان شبیه به اتاق کودک نباشد!

آیینه دکوری بنفش فانتزی

آینه دکوری بنفش فانتزی
آینه دکوری بنفش فانتزی

تهیه آینه‌های فانتزی به کمک آینه‌های بنفش، قدرت ایده‌های فانتزی را افزایش می‌دهد. رنگ ارغوانی جزو رنگ‌های قدرتمند است.

در مورد آینه‌های نقاشی شده چیزی نمی‌دانید!


چنانچه به دنبال آینه‌های بنفش هستید، قطعا به ایجاد تغییرات بزرگ در دکوراسیون داخلی خانه‌تان فکر می‌کنید. بهتر است بدانید که آینه‌های نقاشی‌ شده نیز همین تغییر را در محیط خانه‌تان ایجاد خواهد کرد.

برای خرید آینه‌های نقاشی‌ شده نیازی نیست راه دوری بروید. امکان سفارش آینه‌های نقاشی‌ شده در همین سایت، آن هم به صورت سفارشی امکان پذیر است. گروه هنری هانه برای تهیه آینه‌های نقاشی‌ شده از چوب‌های مرغوب استفاده می‌کند. امکان مشاهده نمونه‌ کارها در بخش آینه‌های دکوراتیو امکان‌پذیر است. علاوه‌ بر تماشای آینه دکوراتیو، می‌توانید از مشاهده‌ انواع دست‌سازه‌های هنری ما که بیشتر روی چوب و سفال صورت می‌گیرد نیز لذت برده و در صورت تمایل سفارش دهید.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها