ایده‌ های دکوراسیون منزل با استفاده از بهترین دیوار کوب‌های سفالی

هیچ اتاقی بدون هنر و دکوراسیون دیوار کامل نمی‌شود. دکوراسیون دیوار چه برای فضای داخلی و چه در فضای باز پدیده‌ای پرکاربرد برای اضافه‌ کردن روح به فضای خانه است. برخی راهکارهای زیبایی وجود دارند که می‌توانید دیوارهای خود را تزئین کنید، مانند ایده قفسه‌های تزئینی. علاوه بر این، اگر در مورد دکوراسیون دیوار صحبت می‌کنیم، هرگز نباید ارزش زیبایی دیوارکوب‌ها را دست‌ کم بگیریم. با استفاده از بهترین دیوارکوب‌ های سفالی و سرامیکی می‌توانید به دیوارهای محل زندگی خود زیبایی نفس‌گیری اضافه کنید.

بهترین دیوارکوب های سفالی چه کاربردی دارند؟


تزئین دیوارها با اشیای سفالی در جنوب اروپا و همچنین در شمال آفریقا بسیار محبوب است. تزئین دیوارها با یک مجموعه‌ی بی‌نظیر از بهترین دیوارکوب‌ های سفالی، به زیباتر شدن دیوارهای اتاق نشیمن یا اتاق‌خواب شما کمک می‌کنند. طرح‌های نقاشی شده‌ی متفاوت بر روی بشقاب‌ها بهترین دیوارکوب‌ های سفالی را به ارمغان می‌آورند.

بدیهی است که اتاق غذاخوری بهترین مکان برای نمایش بهترین دیوارکوب‌ های سفالی شما است. می‌توانید انواع مختلفی از بشقاب دیوارکوب را آویزان کرده تا هم طرح و هم رنگ را به فضای مرده اضافه کنید.

دیوارکوب‌های سفالی و سرامیکی تزئینی در اشکال و طرح‌های مختلف موجود هستند. مواردی را انتخاب کنید که با نقطه‌ی کانونی اتاق شما مطابقت داشته باشد یا حداقل همدیگر را تکمیل کنند که ممکن است بتوانید از یک گلدان مرکزی یا مبل برای این کار کمک بگیرید.

دیوارکوب‌های سفالی
دیوارکوب‌های سفالی

استفاده از بهترین دیوارکوب های سفالی برای دکوراسیون منزل


روش‌های مختلفی برای آویزان کردن بشقاب‌ها وجود دارد و در اینجا می‌توانید محبوب‌ترین، آسان‌ترین و بهترین آنها را بیابید.

دیوارکوب‌های سفالی
دیوارکوب‌های سفالی

البته، بشقاب‌ها فقط به آشپزخانه تعلق ندارند. در یک اتاق‌ خواب مهمان یا راهرو، می‌توان با بهره‌گیری از گروه‌بندی متقارن، از بشقاب دیوارکوب استفاده کرد.

بشقاب‌ها به دلیل اندازه‌ی کوچکشان به‌راحتی می‌توانند در فضاهای باریک قرار بگیرند. اما آویزان کردن بشقاب دیوارکوب روی دیوار کمی دشوارتر از آویزان کردن عکس است. اول، شکنندگی، شکل و اندازه‌های مختلف و البته وزن آنها وجود دارد. با این‌ حال، یک دیوار پر از بهترین دیوارکوب‌ های سفالی و بشقاب دیوارکوب می‌تواند ویژگی برجسته‌ای را در یک اتاق ایجاد کند.

نصب دیوارکوب های سفالی


بهتر است قبل از نصب، دیوارکوب‌های خود را اندازه‌گیری کنید و طرحی از محل قرارگیری آنها روی کاغذ بکشید. این به‌ عنوان راهنما برای چیدمان انواع دیوارکوب‌ روی دیوار به کار می‌رود.

اگر می‌خواهید فضای کوچک محیط زندگی خود را گسترده‌تر و بزرگ‌تر نشان دهید، بهترین دیوارکوب‌ های سفالی تزئینی خود را روی دیوارهای همان اتاق آویزان کنید.

دیوارکوب‌های سفالی
دیوارکوب‌های سفالی

اگر تصمیم گرفته‌اید دیواری را که سقف کوتاهی دارد، متعادل کنید؛ می‌توانید چندین صفحه را به‌ صورت عمودی بالای یکدیگر آویزان نمایید تا این‌گونه چیدمان، توهم دیواری بسیار بلندتر و همچنین سقف بلندتر را ایجاد کند.

برای اینکه بشقاب‌های شما متناسب با فضای دیوار موجود به نظر برسد، می‌توانید یک دیوار گالری پر از دیوارکوب ایجاد کنید، اما باید توجه داشته باشید که اندازه کامل آن باید حدود دو سوم اندازه‌ مبلمان و چیدمان بقیه‌ وسایل منزل شما را به خود اختصاص دهد.

گروه هنری هانه با ثبت سفارش انواع دست‌سازه‌های هنری به‌ صورت سفارشی و با طرح اختصاصی مشتری، موقعیت را برای دسترسی شما به یک اثر هنری ایجاد می‌کند. این گروه علاوه بر اینکه طراح و تولیدکننده‌ انواع دست‌سازه‌های چوبی و سفالی نقاشی شده است، به شما در انتخاب طرح و رنگ دیوارکوب‌ها نیز کمک می‌کند.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها